Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Олег Кобилинський 
Олег Кобилинський 

Ігор Поліщук показав своє істинне обличчя, — луцький атовець

08:21 07.11.2018
2132

Голова Луцької міської організації Спілки воїнів АТО Волині Олег Кобилинський заявив, що радник міського голови Ігор Поліщук безпідставно розкритикував його за слова щодо виділення грошей на програму «50/50» для закупівлі житла атовцям.

«Сьогодні у певних «ЗМІ» появилося інтерв'ю з радником міського голови Ігорем Поліщуком, у якому він звинувачує мене у заполітизованості і повідомляє про те, що Луцька міська Рада не виділить 1 млн грн учасникам АТО на програму 50/50 через те, що 1 млн виділив Андрій Покровський з власних коштів», — написав 6 листопада Олег Кобилинський в Facebook.

Публікуємо його допис без змін і правок:

Саме тому:

Я, Кобилинський Олег Анатолійович, Голова Луцької міської організації Спілки воїнів АТО Волині, офіційно ЗАЯВЛЯЮ!

1. Я є аполітичною особою. Члени нашої ГО підтримують усі політичні сили, які в тій чи іншій мірі допомагають учасникам АТО і членам їх сімей та членам сімей загиблих.

2. Я не стою на квартирній черзі, хоча і проживаю разом з батьками. Усі мої лобіювання Програми співфінансування житла для учасників бойових дій, пов'язані з численними зверненнями від учасників АТО.

3. У мене немає земельної ділянки отриманої від держави. Маю тільки відмову про те, що я не можу отримати земельну ділянку біля батьківської хати в м.Луцьку, у зв'язку з рішенням Луцької міської Ради від 25.02.2015 року №71/6, згідно з яким земельні ділянки надаються тільки членам сімей загиблих та інвалідам війни І, ІІ групи. Тому видача земельних ділянок учасникам АТО на попередніх двух сесіях Луцької міської Ради вважаю корупційним діянням.

4. Я був присутнім на усіх круглих столах з представниками Луцької міської Ради і озвучував проблеми учасників АТО. На жаль, відповіді чи протоколів зустрічей представниками нинішньої влади не було надано чи опубліковано. Хоча я про дану потребу наголошував не раз.

5. Постійно спілкуючись з представниками ГО інших міст та регіонів, можу із впевненістю сказати, що наше місто робить не найбільше для учасників АТО. Щодо надання житла, то у деяких містах житло надається взагалі на безоплатній основі.

6. Хочу подякувати Ігорю Ігоровичу за те, що він показав своє істинне лице. Мене дивує, що людина, яка позиціонує себе, як майбутній міський голова вирішив через власні амбіції посваритися зі всіма учасниками АТО м.Луцька.

До зустрічі в найближчий час!!!

Загрузка...
Коментарі

Антіпаліца

14:37 07.11.2018

Піздюк палицянський, гавно а не мер.

Юля

16:59 07.11.2018

Щось не чекала від пана Ігоря такого

27 травня
Сьогодні
Вчора
25.05.2019
24.05.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин