Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Більше 800 підприємств облаштували лічильники засобами дистанційної передачі даних
Більше 800 підприємств облаштували лічильники засобами дистанційної передачі даних

На Волині більше 800 підприємств облаштували лічильники засобами дистанційної передачі даних

20:03 22.05.2019
384

Уже 804 непобутових споживачів облаштували комерційні вузли обліку засобами дистанційної передачі даних. Їх наявність необхідна для забезпечення точного прогнозування обсягів споживання газу в області.

Половина підприємств Волині встановили на власних комерційних вузлах обліку засоби дистанційної передачі даних. Вимога їх встановлення затверджена в листопаді 2015 року та міститься в Кодексі газорозподільних систем.

Наявність приладів дистанційної передачі даних необхідне для надходження даних про споживання газу в щоденному режимі до Оператора ГРМ. Це необхідно для належної організації добового балансування на внутрішньому ринку природного газу, яке стартувало 1 березня 2019 року. Натомість значна частина підприємств Волині продовжує збирати інформацію про споживання газу в ручному режимі.

«Щоранку наші фахівці різними способами – телефоном, електронною поштою, СМС-повідомленнями чи Viber, зводять споживання газу за всіма підприємствами. Досить часто зв'язок з представниками компаній взагалі відсутній. Це значно ускладнює процес занесення та зведення балансу газу. До того ж суттєво зростає вирогідність помилок, що може призвести до виставлення штрафних санкцій споживачам», – повідомив комерційний директор «Волиньгазу» Андрій Карпомиз.

Про важливість встановлення приладів дистанційної передачі даних неодноразово наголошувало і НКРЕКП. Минулого року Регулятор надав підприємствам чергову відстрочку до травня поточного року під надання безвідкличного гарантійного листа.

«Проте на сьогодні в 634 непобутових споживачів різної форми власності не встановлене необхідне обладнання. Ми неодноразово надсилали листи-повідомлення з роз`ясненням процедури і відповідальності за невиконання норм закону. Наразі, як того вимагає законодавство, компанія «Волиньгаз» попередила клієнтів про відключення», – поінформував Андрій Карпомиз.

Технічне завдання та консультації щодо встановлення засобів дистанційної передачі даних можна отримати в Центрах обслуговування клієнтів або в Контакт-центрі АТ «Волиньгаз» (контактні номери: (0332) 280 – 104, (067) 33 39 104). Вимоги до обладнання та зразки документів є на сайті компанії.

Загрузка...
Коментарі
18 червня
Сьогодні
Вчора
16.06.2019
15.06.2019
14.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин