Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Лучани пожертвували майже 70 000 гривень на соціальні проекти

17:13 14.06.2019
726

Місцеві активісти, підприємці, волонтери, посадовці та небайдужі лучани – більше пів сотні гостей відвідали пітчинг – один з основних етапів проекту Lutsk Challenge Awards.

Благодійний захід відбувся в четвер, 13 червня, — повідомили організатори.

Для семи проектів присутні віддали свої «голоси» на загальну суму 69 144 гривні. Розпочалося дійство виступами трьох запрошених спікерів, які ділилися своїми реалізованими бізнес кейсами та мотивацією.

Ресторатор та підприємець Роман Хорзов поділився секретами власних проектів і наголосив на важливості якісного піару та брендингу не лише у бізнесі, а й у соціальних ініціативах. Директорка Бізнес-академії практичного менеджменту Тетяна Репницька аргументувала чому серед пріоритетів будь-якої компанії має бути корпоративна соціальна відповідальність. Власник луцької ІТ-компанії, підприємець Віктор Левандовський, поділився баченням того яким повинен бути лідер та організатор у сучасних реаліях.

У другій частині заходу громадські організації презентували власні ідеї, аби вдало їх «продати». Нагадаємо, півфіналістами стали сім проектів.

1. Проект розвитку Центру іпотерапії, кінно-спортивної школи верхової їзди «Ромашка».

2. Проект створення сучасного культурного простору «Гармидер ангар-stage».

3. Проект розвитку соціальних контейнерів в Луцьку.

4. Проект створення Центру середньовічної культури.

5. Проект розвитку громадського незалежного «Луцького радіо» та заснування медіа-школи.

6. Проект облаштування спортивних станцій в Центральному парку Луцька «Зелений стадіон».

7. Проект «Інноваційність методу каністерапії».

Після презентації усі присутні мали змогу підтримати ідею яка їм сподобалася грошима. Інструментом обрали старий перевірений спосіб – скляні банки, щоб усе було «прозоро». Загальна сума донованих гостями коштів склала – 69 144 гривні, що приємно вразило як організаторів, так і учасників Lutsk Challenge Awards, показавши що лучани - філантропи. А до наступного етапу проекту потрапили луцькі лицарі, які зібрали 19 892 гривні, засновники Центру іпотерапії «Ромашка» - 18 470 гривень, та «Луцьке радіо» - 15 040 гривень.

Однак, лучани ще зможуть вплинути на перебіг проекту.

Четвертим фіналістом стане ідея, яка переможе в онлайн-голосуванні на офіційній сторінці Lutsk Challenge Awards. Візьмуть участь у голосуванні: Гармидер (7 455 грн), спеціалісти каністерапії (5 937 грн), «Зелений стадіон» ( 1550 грн) та соціальні контейнери (800 грн).

Наприкінці червня, на 12-му каналі, який є генеральним медіа-партнером Lutsk Challenge Awards 2019, переможець отримає чек на 10 000 доларів, які витратить на втілення своєї ідеї в життя.Загрузка...
Коментарі
23 липня
Сьогодні
Вчора
21.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин