Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Проректорка СНУ стала ведучою програми на 12 каналі

15:11 09.09.2019
1294

Проректорка з науково-педагогічної роботи, євроінтеграції та роботи зі студентами Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, кандидатка філологічних наук Анна Данильчук стала ведучою програми «Розмова про мову», яка виходитиме в ефірі 12 каналу.

Пеший випуск програми вже опублікували на каналі.

«Українці завжи розуміли значення рідної мови для збереження національної ідентичності, самостійності та навіть цілісності державних кордонів. Нині часто цитуємо відомого австрійського філософа Людвіга Вітгенштайна «Кордони мого світу закінчуються там, де закінчуються кордони моєї мови». Саме тому держава Україна впродовж осатнніх років робить чимало для захисту української мови як державної. Пригадаймо хоча б ухвалений у квітні цього року Закону України «Про функціонування української мови як державної» та палко обговорюваний новий правопис української мови, який увійшов у дію 3 червня , – розповідає Анна Данильчук. Далі вона пояснює, що завдання нового правопису – не заплутати українців, а зберегти етплонну літературну мову та позбутися неприродного перекучення та зросійщення українських слів.

Окрім того, у програмі Анна Данильчу ознайомлює із історією правопису та знайомить глядачів із деякими змінами, які нещодавно сталися в українському правописі – зокрема, написанням слів з літерою «и» на початку.

«Не судіть строго) Перший такий проєкт у моєму житті. Акцент ставлю не на правила, адже й сама навчаюся разом з Вами, а на цікавій і складній історії української мови. Дякую, 12 канал за довіру, і чудовій команді Катерина Дулапчій, Марія Андрушко, Юлія Романюк», – написала Анна Данильчук на своїй сторінці у Facebook.

Коментарі
23 вересня
Вчора
21.09.2019
20.09.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин