Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У квитанціях лучан у липні з'явився додатковий платіж
У квитанціях лучан у липні з'явився додатковий платіж

У квитанціях лучан у липні з'явився додатковий платіж

16:58 05.08.2020
3058

За визначенням Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», внесками за встановлення, обслуговування та заміну вузлів обліку є регулярні платежі, визначені окремо для кожної будівлі, що враховують витрати на обслуговування вузлів комерційного обліку за кожною комунальною послугою та витрати операторів зовнішніх інженерних мереж, пов’язані із встановленням, обслуговуванням або заміною вузлів комерційного обліку (за наявності).

Про це інформує пресслужба Луцьктепла.

«Повідомляємо про нарахування в липні 2020 року внесків за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії, яке здійснено в розмірах, встановлених рішенням виконавчого комітету Луцької міської ради від 17.06.2020», – йдеться на сайті.

Розрахунок внесків здійснили відповідно до «Методики визначення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку та їх розподілу між споживачами комунальних послуг, власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання», затвердженої Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Розмір внесків за обслуговування вузла (-ів) комерційного обліку визначено окремо для кожної будівлі, виходячи з планованих витрат ДКП «Луцьктепло» на обслуговування відповідного (-них) вузла (-ів) комерційного обліку (їх складових частин), зокрема витрат на огляд, опломбування/розпломбування, періодичну повірку (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж), ремонт засобів вимірювальної техніки, які є складовою частиною вузла обліку, забезпечення дистанційної передачі результатів вимірювання (за наявності), ремонт та заміна допоміжних засобів вузла обліку.

Нарахування внесків за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії проведено за ІІІ квартал 2020 року та здійснено в розмірах, встановлених рішенням виконавчого комітету Луцької міської ради. Нарахування проведено для власників (співвласників) будівель, де встановлено вузли комерційного обліку.

Іншими словами, сплата щоквартальних внесків споживачами знімає з них відповідальність за повірку вузлів комерційного обліку теплової енергії, і дає впевненість, що в разі технічної несправності операторів зовнішніх інженерних мереж – ДКП «Луцьктепло», – оперативно її усуне або замінить зношене обладнання на нове.

Читайте також: Громадська рада Луцька закликає центральну владу скасувати «червону зону»

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
28 вересня
Вчора
26.09.2020
25.09.2020