Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Городищенська рукодільниця присвятила бібліотечній справі пів століття
Городищенська рукодільниця присвятила бібліотечній справі пів століття

Городищенська рукодільниця присвятила бібліотечній справі пів століття

13:55 30.09.2020
1216

Всесвітній день бібліотек, який відзначають 30 вересня, особливий для мешканки села Городище Луцького району Софії Панасюк – вона відзначає 84-річчя.

Для жінки цей день – подвійне свято, бо ж сама бібліотечній справі присвятила 50 років життя. Про це йдеться на сайті Городищенської громади.

Численні нагороди – свідчення про сумлінне ставлення до обраної Софією Пахомівною професії, любов до якої прищепила і своїй невістці Галині.

На прохання згадати щось яскраве, неповторне зі свого життя, Софія Пахомівна неодмінно називає участь у драматичному та хоровому гуртках місцевого будинку культури. Односельчани добре пам’ятають ролі Пахомівни (так переважно кличуть її у селі) у виставах, п’єсах – це справжня насолода артистичним виконанням. Довгий час Софія Панасюк співала у Церковному хорі. А ще цю жінку знають як у нашому селі, так і далеко за його межами, як умілу весільну господиню. А весільний обряд печіння короваю за участі господині Софії – це справжнє дійство з колоритним співом, примовляннями. Будь-який ведучий весілля не в силі позмагатись з її співом, умінням гострого жартівливого слівця.

Улюбленою справою Софії Панасюк на сьогоднішній день є рукоділля.

«Хочу подарувати свої вироби – теплі шкарпеточки – синові та невісточці, любим донечкам», – наголошує господиня просторої світлиці. «А ось рукавички внукам – їх у мене дев’ять, а правнучаток – восьмеро!» – гордовито додає іменинниця.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
21 жовтня
Сьогодні
Вчора